Žuža

Žuža, maca stara oko 8 mjeseci. Sterilizirana je i cijepljena. Izbačena je na ulicu gdje je izgubila jedno oko. Bez obzira na to vrlo je lijepa i umiljata.
Maca Žuža jučer je našla svoj novi dom u Zagrebu kod dvije predivne djevojke, sestrice Tanje i Senke. Imaju još Filipa crno bijelog dominantnog šefa koji će Žužu naučiti pravila ponašanja koja vrijede na njegovom tlu. Tamo je i Lala radoznala mlada crno-bijela mica koja će sigurno zajedno sa Žužom uživati u igri. Hvala na predivnom domu punom ljubavi prema macama .

Video: Udruga-mijau.hr

{youtube}xBjkXc5b1dQ{/youtube}